Öğrenci Temsilciliği

ONUR KINDANOnur KINDAN yapılan seçimde 2016-2017 ve 2017-2018 öğretim yıllarında Okulumuz Öğrenci Temsilcisi olarak seçilmiştir. Dış Ticaret Programında öğrenimine devam etmekte olan KINDAN, 1997 İzmit doğumludur.  KINDAN öğrenciliğinin dışında profesyonel antrenördür. Geçmiş yıllarda Kocaelispor ve Kocaeli Birlikspor futbol takımlarının altyapılarında forma giymiş, Körfez Belediyesi Spor Akademisinde antrenörlüğe başlamıştır. Şuanda Derince Belediyesi Spor Akademisi biriminde aktif futbol  antrenörlük  görevini sürdürmektedir. 

Okulumuzda yapılan organizasyonlara katkı sunmak, kendi organizasyonlarını yapmak, öğrencilerin sorunlarını okul idaresi ile paylaşmak gibi sorumluluklarını başarı ile yerine getirmektedir.

Öğrenci temsilciliği öğrenciler ile Okul Yönetimi arasında doğrudan bir köprü kurmakta olup, öğrencileri temsilde tek yetkili kişidir. Öğrencilerimiz taleplerini doğrudan okul idaresine yapabilecekleri gibi, öğrenci temsilciliği üzerinden de gerçekleştirebilir.

Öğrencilerimiz temsilcileri ile E blokta bulunan Öğrenci Temsilciliği Odasında  görüşebilir veya onurkindann@hotmail.com mail adresinden ulaşabilir